Roma Gezi Rehberi PDF

/Roma Gezi Rehberi PDF
Roma Gezi Rehberi PDF 2018-03-07T17:44:22+00:00

Roma gezi rehberi PDF dosyası sitemdeki bazı bilgilerin Adobe Reader formatındaki halidir. Bilgisayarınızda yada telefonunuzda rahatça açabileceğiniz bu rehber, Roma’da türkçe rehber arayan misafirlerin benimle yapacakları gezilere gelmeden önce dikkat etmeleri gereken noktalar, Roma’da gezilecek yerler içinde ve Vatikan turunda uyulması gereken kurallar. Bunun yanında bazı Roma gezisi ile ilgili bazı pratik bilgiler içerir. Roma rehberi sitemde bulunan bilgilerden şehir gezisi sırasında yanınızda bulundurmak isteyebileceğiniz bazılarını barındırır. Roma gezi rehberi PDF (e-kitap) dosyasını açmak için bilgisayarınızda Adobe Reader programı yüklü olması gerekmektedir. Roma’da türkçe rehber Ertürk Durmuş.

PDF Haricinde Profesyonel Kokartlı Vatikan Turu ve Roma Gezi Rehberi

Vatikan turu, tabiki bir pdf (elektronik kitap) yada Roma haritası alınıp yapılabilecek bir tur değildir. Vatikan turları ile ilgili bilgiyi ilgili sayfada belirttim.

Roma

Pdf gezi rehberi yerine profesyonel Roma turları için benimle bağlantıya geçebilirsiniz.
Roma gezi rehberi PDF

Roma turu yorumlarından:

Erkan Eroğlu

Öğretmen / Ordu

     

Roma gezisinde bize rehberlik eden Ertürk Bey'e çok teşekkür ediyorum. Yorumlarda Roma'yı unutacaksınız ama Ertürk'ü unutamayacaksınız diye bir bölüm okumuştum. Şimdi biz de arkadaşlarla bir araya geldiğimizde Roma'yı değil Ertürk Bey'i konuşuyoruz. İlgi, alaka ve sıcakkanlı dostluğun için çok teşekkür ederim. Gezimizin en güzel kısmı seninle olan bölümdü.

Yaptığımız Roma ve Vatikan gezileri ile ilgili detaylı bilgi almak için benimle email yada telefon ile bağlantıya geçmenizi rica ederim.