Roma Gezi Rehberi Ertürk Durmuş

Roma Gezi Rehberi Ertürk Durmuş 2017-05-29T15:55:07+00:00

Roma gezi rehberi Ertürk Durmuş. Türkçe ve ingilizce dillerinde Roma ve Vatikan kokartlı rehberiyim. Lisansım ile diğer şehirlerde de hizmet verebiliyorum. Roma’da türkçe rehber arayıp şehrin harikalarını profesyonel bir rehber eşliğinde dolaşıp Roma tatili keyfini en üst düzeye çıkarmak isteyen misafirlere rehberlik hizmetleri veriyorum.

Telefonla arayabilirsiniz yada email gönderebilirsiniz. İletişim sayfasında gerekli bilgilerim mevcuttur.

Ertürk Durmuş

Roma Gezi Rehberi Ertürk Durmuş

Roma turu yorumlarından:

Ayşe Şimşek Kutlu

Öğretmen / Mersin

     

Tarihin ve sanatın başkenti olan Roma'nın kanımca vazgeçilmez tek ismi Ertürk Bey olmalı. Son derece donanımlı ve işinin ehli bir rehber. Dolu dolu 2 gün geçirdik sayesinde. Kendim ve ekibim adına bir kez daha teşekkür ediyorum.

Roma Rehber

Bireysel geziler, grup gezileri için şahıs yada firmaların, “Roma rehber” ihtiyaçlarında kendilerine profesyonel anlamda yardımcı olmaktayım. Grup olarak Roma turları kurumsal yada okul gezisi şeklinde olabilmektedir.

Kurumsal İtalya turları için turizm firmaları için rehberlik yaptığım gibi, Roma’da incoming hizmetleri verebilen lisanslı bir tur operatörü olarak çalışmaktayız. Bundan dolayı sadece rehber hizmeti değil, dilerseniz geri kalan bütün hizmetler için teklif alabilirsiniz.

Okul gezileri için de yine aynı şekilde Roma gezisi için seyahati tüm gerekli kalemleri için firmanız adına bu hizmetlerin hepsini (otel, otobüs vb.) sağlayabiliriz.

Roma Gezi Rehberi Büyük Gruplar

Eğer grubunuz büyük ise İtalya gezileri sırasında radyo kulaklık sistemi kullanabiliriz. Bu şekilde ben Roma gezi rehberi olarak anlatım yaparken, turlar sırasında herkes benim anlattığım herşeyi hiçbir kelimesini kaçırmadan, aramızda mesafe olsa dahi dinleyebilmektedir. Bu sistem sayesinde Roma turu başında herkese boyunlarına bir kordon vasıtası ile takılan cihazlar dağıtmaktayız. Bu cihazları gezi bitiminde geri almaktayız. Bu sistem sayesinde gerek sadece Roma’da gezilecek yerler içinde, gerekse Venedik ve Floransa gezilecek yerler yada kısaca tüm İtalya turları boyunca gruba anlatımlar sırasında sürekli durarak anlatım yapmak yerine, yürürken de Roma tarihi yada gerekli diğer konularda bilgiler verilebilinmektedir.

Roma gezilecek yerler bakımından çok zengindir. Fakat Roma’da nerede kalınır diye soracak olursak, kalınacak Roma otelleri seçilirken de eğer gruba tahsis bir araç yoksa mümkün olduğunca Roma şehri merkezinde otel seçmekte fayda görüyorum. Çünkü toplu ulaşım burada çok zayıf.

Bazen “Roma rehberi” ile burayı hakkını vererek dolaşmak yerine, elinde kitap ve harita ile vakit kaybedip sadece görmüş olmak yada orada bulunmuş olmak adına rehberlik hizmetinin önemini atlayan misafirler olmaktadır. Halbuki zaten buraya gelmeden önce ve seyahat sırasında dünya kadar masraf yapılıyor. Fakat profesyonel bir “Roma gezi rehberi” ile tüm Roma gezisi için ödediğiniz para tam karşılığını bulacaktır.

Kokartlı Roma Gezi Rehberi İle Floransa Venedik Gezileri

Roma’dan dışarıda bir şehre de günübirlik gezi düzenlemek isterseniz:

  • Floransa
  • Venedik
  • Napoli

gezi rehberi olarak da çalışmaktayım. Floransa gezisi günübirlik olarak planlanabilir fakat Venedik Roma’ya çok uzak olduğundan kanımca günübirlik geziler için çok da elverişli değildir. Diğer Roma’dan geziler için bana danışabilirsiniz.

Kafanızda olan tüm sorular için benimle iletişime geçiniz.