Roma Gezilecek Yerler

Roma Gezilecek Yerler 2017-05-25T19:43:34+00:00

Dünya’nın en büyük imparatorluğunun başkenti Roma gezilecek yerler konusunda başka hiçbir şehirle mukayese kabul edilemeyecek kadar zengindir.

Yaptığımız Roma turları sırasında attığınız her adımda uygarlık tarihi izlerini kazıyan bu büyük medeniyete dair bilmediğimiz birçok konuyu öğreneceksiniz. Profesyonel bir Roma gezi rehberi ile şehri hakettiği gibi gezip istediğiniz Roma tatili verimini maksimuma çıkaracaksınız.

Her taşının bir hikayesi olan profesyonel bir Roma rehber ile gezildiğinde, gezi için harcadığınız bütçe karşılığını bulacaktır.

Roma gezilecek yerler konusunda ziyaretçilerine meydan okur. Nasıl ki yaşadığınız şehri bile uzmanından dinlemek çok farklı ve heyecanlı ise, Roma’da gezilmesi gereken yerler de ancak lisanslı uzman bir gerçek rehber ile dolaşıldığında hayat boyu unutulmayacak bir deneyim haline gelecektir. Burası al eline Roma haritası gezilecek yerler arasında koştur dur tarzı bir yerden çok daha fazlasıdır.

Eğer Roma turları hakkında bilgi almak isterseniz benimle telefon yada email ile iletişime geçiniz.

Roma

Roma gezilecek yerler içinde profesyonel rehberlik için benimle iletişime geçin.
Roma Forumu

Gezilecek Yerlerde Roma Yeme İçme ve Gece Hayatı

Yeme içme ile ilgili pek sıkıntı çekilecek bir durum yoktur. Zira hepimizin aklına İtalyan mutfağı deyince ilk önce pizza ve makarna gelir fakat eğer Akdeniz veya Ege mutfağı seviyorsanız burası yine tam size göre.

Burada da Roma gece hayatı adına güzel gece kulübü tarzı yerler var. Ama bu anlamda beklentiyi çok yükseltmek doğru olmaz. Burası her şeyden önce dünya kültür turizminin atardamarıdır. Dolayısı ile rehberlik hizmetinden sonra dünya şehirleri arasında, Roma’da gezilecek yerler konusunda, döndükten sonra en güzel şekilde hatırlayacağınız şehirlerin başında gelmektedir.