Roma gezi rehberi kitap tavsiyesi isteyen misafirler ile zaman zaman karşılaşmaktayım. Tabiki Roma şehrine gelmeden önce, Roma’da gezilecek yerler yada mutlaka yapılacak şeyler hakkında bilgi edinmek, kitap okumak ve araştırma yapmak isteyeceksiniz. Bu gayet normal. Fakat burayı dünyanın geri kalan şehirleri ile karıştırmamalısınız. Dünya üzerinde bu derece, tarihin şehrin her tarafında adeta meydan okurcasına yayıldığı biryer daha yoktur. Bugüne kadar yaptığım Roma turları sırasında, misafirlerden en çok duyduğum sözlerden birisi “Keşke Roma’ya daha fazla zaman ayırsaymışız.” olmaktadır. İnsanlar genellikle geldikten ve gördükten sonra durumun farkına varmaktadırlar.

Roma Turu Kitap ve Rehberlik Hizmeti

Roma gezi rehberi kitap ve birkaç internet sitesi aracılığıyla 2800 yıllık şehri kendi çabaları ile buradaki tarihi yerlerin keşfine çıkmaya çalışan misafirler olmaktadır. Ancak güzel bir Roma turu yapmak, kaliteli bir rehberlik hizmeti ile mümkündür. Hem şehir gezisi esnasında gezilecek yerler ile ilgili bilgiler, hemde tur sonrasında, kendi kendinize kaldığınız sürede, mutlaka görülmesi gereken yerler hakkında yapacağımız çalışma, buraya harcadığınız zamanın ve paranın verimini iki katına çıkarmaktadır.

Roma Rehber

Roma gezi kitabı ile bu şehri dolaşmak yerine, profesyonel Roma'da türk rehber ile turlar yapmak benimle bağlantıya geçiniz.
Roma gezi rehberi kitap

Roma turu yorumlarından:

Ebru Senem

Finans / İstanbul

     

Yorumlarda okuduğum: "Ölmeden önce yapılacak bir şey varsa o da Roma'yı gezmek değil, Roma'yı Ertürk Bey ile gezmektir" cümlesinin açıkçası biraz abartılı olduğunu düşünmüştüm. Ancak kendisini tamamen tesadüf eseri bulmam ile başlayan tek günlük MUHTEŞEM Roma tarihi turumuz için söylenecek çok da fazla cümle yok. Engin tarih bilgisi, bunu hiç sıkmadan anlatması, çok sıcak ve içten olması sayesinde rüya gibi bir gün geçirdik. Pantheon'a gezimizden 1 gün önce gitmiştik. Sonrasında Ertürk ile gittiğimizde anladım ki aslında biz hiçbirşey görmemişiz :) Uzun lafa gerek yok, mutlaka Roma'yı Ertürk ile deneyimlemeniz gerekiyor. Bu harika tur için tekrar teşekkürler...

Roma Gezi Rehberi Pratik Bilgiler

Roma rehberi sitemde şehir ile ilgili pratik bilgiler bulmak mümkündür. Roma’da ne yenir ne içilir. Roma’da mutlaka görülmesi gereken yerler ve restoran tavsiyeleri gibi. Bunlar da mutlaka işinize yarayacaktır. Profesyonel rehberlik hizmeti için benimle bağlantıya geçiniz.