Roma gezi rehberi kitap tavsiyesi isteyen misafirler ile zaman zaman karşılaşmaktayım. Tabiki Roma şehrine gelmeden önce, Roma’da gezilecek yerler yada mutlaka yapılacak şeyler hakkında bilgi edinmek, kitap okumak ve araştırma yapmak isteyeceksiniz. Bu gayet normal. Fakat burayı dünyanın geri kalan şehirleri ile karıştırmamalısınız. Dünya üzerinde bu derece, tarihin şehrin her tarafında adeta meydan okurcasına yayıldığı biryer daha yoktur. Bugüne kadar yaptığım Roma turları sırasında, misafirlerden en çok duyduğum sözlerden birisi “Keşke Roma’ya daha fazla zaman ayırsaymışız.” olmaktadır. İnsanlar genellikle geldikten ve gördükten sonra durumun farkına varmaktadırlar.

Roma Turu Kitap ve Rehberlik Hizmeti

Roma gezi rehberi kitap ve birkaç internet sitesi aracılığıyla 2800 yıllık şehri kendi çabaları ile buradaki tarihi yerlerin keşfine çıkmaya çalışan misafirler olmaktadır. Ancak güzel bir Roma turu yapmak, kaliteli bir rehberlik hizmeti ile mümkündür. Hem şehir gezisi esnasında gezilecek yerler ile ilgili bilgiler, hemde tur sonrasında, kendi kendinize kaldığınız sürede, mutlaka görülmesi gereken yerler hakkında yapacağımız çalışma, buraya harcadığınız zamanın ve paranın verimini iki katına çıkarmaktadır.

Roma Rehber

Roma gezi kitabı ile bu şehri dolaşmak yerine, profesyonel Roma'da türk rehber ile turlar yapmak benimle bağlantıya geçiniz.
Roma gezi rehberi kitap

Roma turu yorumlarından:

Verda Yaşar

Öğretmen / İstanbul

     

Ertürk Bey'le 22-26 Nisan haftasında yapmış olduğumuz Roma seyahati öncesi bağlantı kurmuştum. Bir günlük Roma turunu birlikte yaptık. Gerçekten çok bilgilendirici bir turdu. Benim Roma'ya ikinci gidişim. Ancak birinci gidişimizdeki rehberlik hizmetinin ne kadar yetersiz olduğunu Ertürk Bey'le gezince anladım. Geziye 4 kişi katıldık. Yanımızda iki delikanlı vardı. Biri tıp diğeri de eczacılık öğrencisiydi. Onlarda Ertürk Bey'le kurdukları diyalog ve Ertürk Bey'in bölgeye ve konuya hakim olmasından son derece memnun kaldılar. Roma tatilimizi zenginleştirdiği için Ertürk Bey'e teşekkür ederiz.

Roma Gezi Rehberi Pratik Bilgiler

Roma rehberi sitemde şehir ile ilgili pratik bilgiler bulmak mümkündür. Roma’da ne yenir ne içilir. Roma’da mutlaka görülmesi gereken yerler ve restoran tavsiyeleri gibi. Bunlar da mutlaka işinize yarayacaktır. Profesyonel rehberlik hizmeti için benimle bağlantıya geçiniz.