Roma harita bölümümüzde, yazıcıdan çıkarabileceğiniz şekilde büyük boy bir harita bulunmaktadır.

Roma Gezi Rehberi Harita

Roma gezi rehberi harita temini için de, sitem işinize faydalı olabilir. İtalya’nın başkenti aslında Avrupa’nın en geniş yüzeye yayılmış şehir merkezlerinden birine sahiptir. Birçok ilgi çekici tarihi mirası içine alan harita edinmek Roma gezisi için faydalı olacaktır.

İçerik

Roma Rehberlik

Harita ile değil de profesyonel bir rehber ile Roma turu için benimle iletişime geçiniz.

Roma turu yorumlarından:

Taner Canözer

Elektro Teknik / İstanbul

     

Daha önce birçok yere münferit seyahat etmiştik. Roma'ya da bu şekilde bir plan yaptık ama tek bir farkla. Ertürk Durmuş farkıyla. Roma bu kadar güzel tanınabilirdi. Eşim, 2 oğlum ve ben hayatımızın en güzel günlerinden birini bize yaşattığı için Ertürk kardeşimize sonsuz teşekkürler. Sabrıyla, bilgisiyle, işine olan sevgisiyle, en önemlisi de beyefendi kişiliğiyle bizleri çok etkiledi.

Eğer bir türkçe harita arıyorsanız, bunu İtalya’da bulmanız çok zor. Çünkü diğer dünya dillerinde bulmak mümkün olmasına rağmen, türkçe Roma haritası kitapçılarda yada kırtasiyede bulmanız neredeyse imkansız.

Roma haritası turistik

Türkçe Turistik Roma Haritası

Peki gezilecek yerler için, türkçe turistik Roma haritası nereden bulabilirsiniz? Aklıma gelen tek seçenek Türkiye’deki kitap satan yerlerden bunu temin etmeniz olacaktır. Çeşitli yayınevlerine ait Roma rehberi kitap halinde buralarda bulunabilmektedir. Pdf yada e-kitap olarak değil ama basılı bir harita işinize daha çok yarayacaktır. Rehber kitapların genellikle ilk yada son sayfası bu tarz haritaları içermektedir. Büyük baskı olmasa bile idare edecektir.