Roma harita bölümümüzde, yazıcıdan çıkarabileceğiniz şekilde büyük boy bir harita bulunmaktadır.

Roma Gezi Rehberi Harita

Roma gezi rehberi harita temini için de, sitem işinize faydalı olabilir. İtalya’nın başkenti aslında Avrupa’nın en geniş yüzeye yayılmış şehir merkezlerinden birine sahiptir. Birçok ilgi çekici tarihi mirası içine alan harita edinmek Roma gezisi için faydalı olacaktır.

Roma Rehberlik

Harita ile değil de profesyonel bir rehber ile Roma turu için benimle iletişime geçiniz.

Roma turu yorumlarından:

Deniz Zor

Turizmci / Bodrum

     

12 Şubat 2018 tarihinde Ertürk Bey ile çok doyurucu, çok keyifli ve çok akıllarda kalan bir gün geçirdik. Kendisini tesadüfen bulmamıza karşın, hiçbir tereddüt olmadan turumuzu onayladık ve bir araya geldik. Tur gününün sonunda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kere daha anlamış olduk. Roma gibi buram buram tarih kokan bir şehri, kendi dilimizde ve bir çok tur rehberinin anlatmayacağı (anlatamayacağı) kadar fazla bilgi ile, ağzımız bir karış açık kalarak gezdik. Ertürk Bey'in masal gibi anlatımına, kibarlığına, cana yakınlığına ne kadar teşekkür etsek az. Kesinlikle tereddüt etmeden, hiç düşünmeden böyle bir şehir ancak Ertürk Bey ile gezilir :) Tekrar tekrar teşekkürler, başarılarınızın ve hikayelerinizin devamı dileğiyle...

Eğer bir türkçe harita arıyorsanız, bunu İtalya’da bulmanız çok zor. Çünkü diğer dünya dillerinde bulmak mümkün olmasına rağmen, türkçe Roma haritası kitapçılarda yada kırtasiyede bulmanız neredeyse imkansız.

Roma haritası turistik

Türkçe Turistik Roma Haritası

Peki gezilecek yerler için, türkçe turistik Roma haritası nereden bulabilirsiniz? Aklıma gelen tek seçenek Türkiye’deki kitap satan yerlerden bunu temin etmeniz olacaktır. Çeşitli yayınevlerine ait Roma rehberi kitap halinde buralarda bulunabilmektedir. Pdf yada e-kitap olarak değil ama basılı bir harita işinize daha çok yarayacaktır. Rehber kitapların genellikle ilk yada son sayfası bu tarz haritaları içermektedir. Büyük baskı olmasa bile idare edecektir.