Roma gezi rehberi PDF dosyası sitemdeki bazı bilgilerin Adobe Reader formatındaki halidir. Bilgisayarınızda yada telefonunuzda rahatça açabileceğiniz bu rehber, Roma’da türkçe rehber arayan misafirlerin benimle yapacakları gezilere gelmeden önce dikkat etmeleri gereken noktalar, Roma’da gezilecek yerler içinde ve Vatikan turunda uyulması gereken kurallar. Bunun yanında bazı Roma gezisi ile ilgili bazı pratik bilgiler içerir. Roma rehberi sitemde bulunan bilgilerden şehir gezisi sırasında yanınızda bulundurmak isteyebileceğiniz bazılarını barındırır. Roma gezi rehberi PDF (e-kitap) dosyasını açmak için bilgisayarınızda Adobe Reader programı yüklü olması gerekmektedir. Roma’da türkçe rehber Ertürk Durmuş.

PDF Haricinde Profesyonel Kokartlı Vatikan Turu ve Roma Gezi Rehberi

Vatikan turu, tabiki bir pdf (elektronik kitap) yada Roma haritası alınıp yapılabilecek bir tur değildir. Vatikan turları ile ilgili bilgiyi ilgili sayfada belirttim.

Roma

Pdf gezi rehberi yerine profesyonel Roma turları için benimle bağlantıya geçebilirsiniz.
Roma gezi rehberi PDF

Roma turu yorumlarından:

Arzum Öğücü

Güzellik uzmanı / Gaziantep

     

Eşim ve iki arkadaşımızla yapacağımız gezi öncesi Roma'yı kendi kendine gezmenin mümkün olamayacağına karar vermiştim. Çünkü Roma'da bir şehrin değil binlerce yıllık tarihin gezileceğini biliyordum. Tamamen tesadüfen Ertürk Bey'e rastladım. Havaalanı transferimizden başlayarak her ihtiyacımızla ilgilenerek bize inanılmaz bir Roma gezisi yaşattı. Bizlerin beklentisini hemen anlayarak Roma tarihini en güzel şekilde öğrenmemizi ve görmemizi sağladı. Beyefendi, mütevazi kişiliği ve inanılmaz bilgisiyle, sayesinde unutulmaz bir gezi yaşadık. Tabi ki Roma'ya doyamadık en kısa sürede yine sizinle gezmek ümidiyle Ertürk Bey... Sonsuz teşekkürler.

Yaptığımız Roma ve Vatikan gezileri ile ilgili detaylı bilgi almak için benimle email yada telefon ile bağlantıya geçmenizi rica ederim.