Geçtiğimiz Ağustuos ayında Acun Medya, Para Bende ekibi ile Sardunya Turu çekimleri için rehberlik hizmeti vermiştim. Program 12 Ekim günü yayınlandı.

Adaya türkçede Sardinya adası da denmektedir. İtalyancada Sardegna şeklinde yazılır. Eşimin ailesinin kökeni orası olduğundan ve İtalya’nın en iyi deniz tatili Sardinya Adası’nda yapıldığından, biz de genellikle her yaz tatilimizi orada yapıyoruz. Telefonum bu iş için çaldığında biz eşim ve oğullarım ile birlikte, ailecek Sardegna’da tatilde idik. Adada rehberlik yapmamı istediklerinde ben de: “Buyrun gelin, ben zaten Sardegna’dayım” dedim. Genellikle Roma turu yaptığım için aslında benim için de biraz alışılmadık bir turdu “Sardunya turu”.

Roma Rehber

Sardunya turu haricinde Roma'da yaptığımız profesyonel Roma turları için de benimle bağlantıya geçiniz.
Para Bende Sardunya turu rehberlik hizmeti sırasında Ertürk Durmuş

Sardunya Adası turu sırasında, ekip için ilk durak Costa Smeralda Havaalanı idi. Buradan sonra Olbia‘da bir otelde kendileri ile buluştuk.

Roma turu yorumları

Sardunya Turu Ada Çekimleri

Televizyon izlemeyeli baya olmuş olacak ki sabah aslında kimseyi tanımıyordum. Aslında sanıyorum bu şekilde daha iyi oldu, herkes olduğu gibiydi. Sanki ortaokula yeni başlamış birbirini tanımayan birkaç çocuk gibi hissettim sabah kendilerini gördüğümde. Ekip olarak ben dahil toplam 10 kişi idik. Yarışmacılar normal gündelik hayatlarında da gayet sempatik insanlar. Birlikte çekimler sırasında baya güldük eğlendik. Kahvaltı ve kahveden sonra çekimler için plan yaptık. Program sırasında da görüleceği üzere, Zümrüt sahili (Costa Smeralda) ve Sardunya Adası’nın başşehri olan Caglari‘ye gidecek ekibin programları yazıldı çizildi.

Para bende Sardunya turu videoları:

Kendilerine Sardinya’da rehberlik hizmeti vermek çok keyifli idi. Roma’ya da bekleriz arkadaşlar. Roma rehberi Ertürk Durmuş.

Continue Reading